Arayan Mevlasınıda Bulur Belasınıda..

Cuma, Ocak 15

Aranıyor.! Erkek olursa Sapık, Kız olursa Sapıkiye:))


Günaydın gözüm. Naptın? He iyi. Hala bıraktığım gibisin maşşallah. Şimdi abicim bilgisayarlarda ciddi sorunlar tespit ettiler. Virüsler almış başını gitmiş. Cıbıl cıbıl sitelere girince olan sorunlardan varmış sistemimizde. Burdan şu sonuca gidiyoruz. Şirkette artık kim yapıyosa çıplak hatun sitelerine giriyomuş. Herkes olağan şüpheli. Bunla ilgili bi inceleme yapılacakmış. Babababa.! inceleme bi de. Merak ediyorum şuçlu yakalanınca napcaklar.
a) çükünden tavana ascaklar
b) kızgın su da haşlıycaklar
c) tüüüü diye herkesler suratına tükürcek
d) alkış kıyamet tebriklere boğcaklar
e) kovucaklar

Kızlardan biri çıkarsa ne acayip olur he:)) Her ne olursa olsun çok komik:)) Şimdi bu olayın merkezi patronun kendisi çıkıyomuş. Onun bilgisayardan dağılmış bu virüs diye bişey yayılıyomuş. Ne pis olur ya. Düşünsene çalışan kızların patrona yaklaşımındaki değişimi. İşten toplu halde istifalar falan. Biz bu cenabet herifin yanında çalışmayız diye isyanlar falan. Evet evet ben böyle bi laf salsam ortaya. Yok lan. Haksızlık olur. Belgesiz evraksız konuşmak benim gibi Yiğit'e yakışmaz dimi? Afferin:) Ama aga işlerin durmasından dükkanda bi cenabetlik olduğu belliydi. Yoksa bi iş bu kadar kesilmez küt diye. Bulacaklar seni yedi cihan sapığı hemde çok pis bulacaklar.:))

Bilgisayarım zart zurt kapanıyo aga. Şu virüsün kaynağı bulunana kadar temizleme de yapılmıycak bilgisayarda. Ne zor şey çalışmak be. Adamı sinir hastası ediyo:) Ulan mübarek cuma günü yazdığımız şeye bak. Tövbe tövbe:)) Hepinize hayırlı cumalar..

3 yorum:

' Zeré ' dedi ki...

Bu kadarı da olmaz,olamaz Yiğidim.1 ay öncesine kadar aynı olayı yaşadık şirketçe herkes olağan şüpheli ama bulamadılar suçluyu :) Zor işler bunlar Yiğidim bekle bekle neyse hayırlı cumalar deyip işe koyulayım ben de :)

Adsız dedi ki...

hayırlı cumalar :)

ödülün var bloguma beklerim:
http://ozzeinep.blogspot.com/2010/01/gun-isg-odulum.html

Yigit dedi ki...

Kolay gelsin Zere'm:))
Eyvallah ozzeinep çok teşekkür ederim:))