Arayan Mevlasınıda Bulur Belasınıda..

Perşembe, Aralık 31

İnternet bütün kötülüklerin anasıdır..


Günaydın. Naptın müdür? Yoktum arayan soran oldumu? Olmamıştır. Milletin çok skinde Yiğitin naptığı zaten. Olmasın zaten arkadaş. Halimi soran olmasın. Hal hatır sorma işi internet çıktı çıkalı pekte dilde değil artık. Klavye artık tek iletişim kaynağımız. Bi ara mesaj vardı abi. Bayramlaşmanın yerini almıştı şimdi de msn ve diğerleri aldı. Yolda selam vermeyen pezevenk msn açınca yırtık dondan çıkar gibi selam veriyo. Kızlar daha bi manyak zaten. Yolda utancından kafasını kaldırmayan kız msnde denk gelince içine şeytan girmiş gibi oluyo. Diyorum biri kesin şifresini falan çalmıştır bu O olamaz. İnternet kablosuz olmasa dicem ki bu internet kablosunu götüne sokuyo millet. Hani o acıyla ne yaptıklarını bilmiyolar ve bilinçsizce yazmaya başlıyolar. Ama düzeltecem olum hepinizi.!

Arama motorları motor aramaları oldu artık. Yurtdışında arama motorlarında ders araması yapılıyomuş genelde diye bi geyik var. Bizde yapılmıyomuş. Ben ona da inanmıyorum abicim. Bizim içimizde bu kadar manyak birden türemiş olamaz. Yurtdışından bulaştı kesin bu olay bize. Her şeyi amacı dışında kullanmaya meyilli insanoğlu. Yurtdışında sadece isviçre ve Hırvatistan'da bulunma şansım oldu. Hırvatlar iyidir bu arada:)) Sessiz sakin vur eline lokmasını al. Burdan Gloria'ya sesleniyorum unutmadan. Özledim kız seni.. Konuyu dağıtmadan fazla internet çıktı çıkalı tek kullanım nedeni ilişki elde etmek olmuş çıkmış. Malı kaldıran internete giriyo. Gerçi kaldıramayan da erotik sitelere dalıyo. Hatta geçen denk geldim adam porno site kurmuş blog yapcam ayağına. yuh be.!! Ulan ne skimden bişeymiş bu ya.! Feminist geçinen kesimde sustu bu ara. Ulan madem kadın haklarını savunuyosunuz çıkın bi mal gibi kullanılıyo olmanın hakkını arayın. Bi ara modaydı Panter Emel. Sahi lan noldu o? Gerçi o hayvan haklarını savunuyodu galiba.:)) Dur bi arıyım google'da nolmuş? Bak yine internet:))

Bi de bankalardan gelen yavşak yavşak yeniyıl kutlamalarından nefret ediyorum abi. Zırt mesaj pırt mesaj değerli müşterimiz diye başlayan mesajlar. Çok değerliyim gel madem ziyaretimde bulun ulan. Çayımı çorbamı içersin. Milyon adama ortak gönderilen mesajlarla beni kandıramazsınız olum.! Adam olun..!!

Herşeyin iki yüzü vardır muhakkak. Kullanmayı bilene. Silahla ülkeyi koruyan da var, yol kesende. İnternette kaşarlık yapanda var, bilgi verende... Amacı dışında kullanmaktan Allah'a sığınıyorum..

Not: google'ın bi olayı vardı. Site ziyaretlerini denetlemeyle ilgili ona üye olmuştum 1 ay kadar önce. Hani dedim nerden geliyoruz nereye gidiyoruz bi bakalım:)) Google üzerinden gelen aramalara baktım bakmaz olaydım. Bi gelen sabunluydu diye aratıp gelmiş bi gelen kaşar deyip gelmiş. Kaşarlı sabun yapsaydım keşke blogun adını lan.!

3 yorum:

lunelyyn dedi ki...

durumu nede güzel özetlemişsin . . . şu bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncı yaşam tarzından dolayı kimse çıkıp bu olaya dur demiyor eminim demeyecekte . . .

Yigit dedi ki...

şey gibi. iki tanesini sallandırcaksın sultanahmet meydanın da bak bi daha yapıyolar mı?:)))))

lunelyyn dedi ki...

yaparlar canım yaparlar ar denen şeyden pek mevcut değil sanal alemde :):):):)