Arayan Mevlasınıda Bulur Belasınıda..

Perşembe, Aralık 3

Engelleri kaldırıyım diyorum, ama triplerde hiç çekilmiyo be..!!


Eveeeet. Bir gün daha sona erdi. Bugün dünya engelliler günüymüş arkadaş yaa. Dünyadan haberimiz yok anasını satıyım. Köle gibi çalışıyoz arkadaş.Engelliler günü deyince aklıma msn'de engellediklerim geldi ne alakaysa. Şimdi tek tek engellerini kaldırıp gününüz kutlu olsun desem ayıp olurmu lan? Olmaz herhalde ama sonra kaç gündür nerdesin bilmem ne saatlerce geyiğe sebebiyet veriyo. Hiç uğraşamıycam. Burdan sesleniyorum hepsine. Hepinizin engelliler günü kutlu olsun.

Ve ayrıca bizim işyerinde bi cenabetlik var sanırım arkadaş. Burdaki kızların hepsi tek tek sevgililerinden ayrılıp ayrılıp duruyolar.Bugün yine biri salya sümük dolanıyo.Bi de teselli mangası var bizim işyerinde.Özel maaşlı tutulmuş gibi. Bi görsen geçer be geçerler mi dersin, unutursun beee'ler mi dersin,o kaybetti kızım sen niye üzülüyosun mu dersin bi dünya teselli zımbırtısı ağızlarında. Bıktım lan bunların aşkından da ızdırabından da. Sanki varya bana derdi yaa:))))) Aslında ara ara böyle çiçek geldiğinde kavga ettiklerini anlıyoduk. Kavga et, çiçek gönder bigün daha kazan. Bumu arkadaş sevgili olmaktan anladığımız. Toplum olarak sapıttık biz ya:)) Neyseki böyle saçma şeylerle mutlu olan bi sevdiğim yok.

Akşam akşam 2 senedir görüşmediğim 3 tane kız arkadaşıma şarkı mail attım. Hemi de İzzet Yıldızhan'ın son bombası olan "Seniğğğğ unutmakmığğğğ sen deliğğğğmiiisiiiğğğğnnn" şarkısını. Du bakalım nasıl tepki alcaz. Vakit geçer be. Zaten nefret ediyolardır iyice tiksinsinler:))

Sende hoşgeldin Dila..

1 yorum:

Dila Okatar dedi ki...

hoşbuldumm;)